Szukaj

O marce

Metallkraft - maszyny do metalu

Niemiecka marka Metallkraft to idealny wybór dla użytkowników, którzy wymagają najwyższej jakości maszyn i którym zależy na opłacalnej inwestycji. W naszej ofercie znajdują się zarówno wysoce wyspecjalizowane maszyny do dużych zakładów przemysłowych, jak i maszyny do obróbki metalu dla wymagających hobbystów. Na Zachodzie marka Metallkraft ceniona jest przede wszystkim za najwyższą jakość wykonania maszyn oraz za perfekcyjny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jako Stuermer Maszyny dysponujemy obszernym salonem maszyn, w którym możesz obejrzeć interesującą Cię maszynę, a także umówić się na profesjonalną prezentację danego modelu.

Metallkraft łączy pod jedną nazwą wielu znanych i cenionych producentów. Wszystkie maszyny tej marki są produkowane zgodnie z europejskimi normami i przepisami, dzięki czemu będą działały z pełną wydajnością przez długie lata.

Najwyższa jakość

Solidna konstrukcja

Łatwa obsługa

Bezpieczna praca

Metallkraft
Dlaczego warto wybrać Metallkraft?

Produkty Metallkraft to wysokiej klasy maszyny, które znajdują swoje zastosowanie zarówno w małych zakładach rzemieślniczych, średnich firmach, jak i dużych zakładach produkcyjnych. Szeroka oferta urządzeń pozwala na kompleksowe zaopatrzenie wielu firm w potrzebne maszyny.

Marka Metallkraft cieszy się dużą popularnością w całej Europie, dzięki dopracowanym i sprawdzonym w działaniu konstrukcjom. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu maszyn, w którym możesz obejrzeć interesującą Cię maszynę i umówić się na profesjonalną prezentację.

Szeroka oferta maszyn do obróbki metalu

Wiertarki magnetyczne

Gratownice

Szlifierki taśmowe do metalu

Odciągi do pyłu metalicznego

Szlifierki powierzchniowe

Nożyce do blachy – gilotyny

Wykrawarki i dziurkarki

Spęczarko-rozciągarki

Giętarki

Gwinciarki

Prasy gnące poziome

Walcarki do blachy

Zaginarki do blachy

Giętarki matrycowe – prasy krawędziowe

Prasy warsztatowe, ramowe i stojakowe

Piły tarczowe

Przenośniki rolkowe

Piły taśmowe

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami!

Chciałbyś bliżej zapoznać się z wybraną przez siebie maszyną Metallkraft? Maszy pytania odnośnie naszej oferty? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zostaw swoje dane kontaktowe w formularzu, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w najbliższym czasie!

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w najbliższym czasie!

© 2021 Stuermer Maszyny | Profesjonalne obrabiarki do drewna i metalu